Web Yazılım

Web Yazılım

Gelişmiş teknolojik alt yapılar ile internet ortamında veri erişimi ve veri güvenliğini hızlı ve kesintisiz bir şekilde yapabilmek tüm firmalar için çok önemli bir noktadır. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun şekilde yazılım alt yapısı kullanıyoruz. Yapılacak tüm sitelere özel yazılım alt yapısı kullanarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir yapı oluşturuyoruz.

Web sitenizin tasarlanmasından sonra başlayan yazılım alt yapısı istediğiniz noktaya daha hızlı ulaşabilmek için çok büyük önem taşımaktadır. Web Yazılımlarımızda ihtiyacınız olan tüm modülleri ekleyebiliyoruz.

Daha Hızlı Altyapı

Kendimize özel geliştirdiğimiz Ruyapanel sistemi ile yazılım alt yapınız için kullanılacak tüm kodları , Scriptleri ve Elementleri arka planda stabil hale getirerek çok daha hızlı çalışmasını sağlıyoruz.

Kullanım Kolaylığı

Kullanım kolaylığı sağlaması web yazılımlarının vazgeçilmezlerinden birisidir. Bizde tam olarak bu noktada özel panelimiz ile kullanımı çok kolay olan bir arayüz tasarladık. Özel Panelimiz ile herkesin çok kolay anlayabileceği ve daha kullanışlı bir yapı ile veri girişini kabus olmaktan çıkardık.

Güvenlik Sistemi

Günümüzde artık neredeyse tüm verilerin internet ortamında kullanıldığı bu günlerde veri güvenliği çok büyük önem taşımaktadır. Verilerinizin daha güvenli hale gelebilmesi için kullandığımız yazılım alt yapısını Acutenix  , SQL Scanner ve diğer tüm site açıklarını bulan programlar ile test ederek veri güvenliğini sağladık.

Projeniz Emin Ellerde

Web işlerinin tasarım ve hazırlanmasına geçiş yapılmadan önce en çok dikkat edilen temel hususlardan birisi de web projeleri yönetmi olduğunu söyleyebiliriz. Herhangi bir projenin bitirilmesi, kaynaklanması, tedarik edilmesi yahut organize edilmesi süreci proje yönetemimin içerisinde yer almaktadır. Web projelerinin hazırlanması sırasında mutlaka iş ilerleyişinin disiplin çerçevesince olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Özgün hedef ve amaçlara ulaşılması adına mutlaka web projesinin önceden planlanması gerekir.

Çağımız artık hem internet hem de iletişim tabanlı olduğundan dolayı her geçen gün yeni fikirlerde ister istemez ortaya çıkabiliyor. Bu fikirleri yeniden hayata geçirerek tüm geniş kesimlere duyurmak artık web projeleri yönetimi ile birlikte mümkün olmaya başlayacaktır. İşleme koyulmadan önce yapılacak projenin proje analizi yapılmaktadır. Projenin ilk örnek çalışmasının da hazırlanılmasının ardından ise süreç başarıyla planlanmış olur. Projenizde yazılım kodlamasının giydirilmesinin ardından ise projenin hayata geçirilmesi için yayın hayatına atılmış oldu. Gelişmiş CMS paneli ile içeriklerinizi hiçbir 3 parti yazılım olmaksızın değiştirebilir ve yeni içerik ekleyebilirsiniz. Sunduğumuz panel ile sitenizin % 99 ‘luk kısmını dinamik hale getiriyoruz. Panelimizde Arama Motoru Optimizasyon ayarları , İçerik girişleri , Resim-Fotoğraf editörü , Video , Pdf , Dosya , Esnek kategori modülü , Url, title, meta tag ve tüm site içeriklerini değiştirebilirsiniz. Web projelerinizi daha iyi bir şekilde geliştirmenize olanak tanır. Paneli her müşterimize ihtiyaçları doğrultusunda modül ve özellik ekleme işlemleri yapıyoruz.

Kısaca bu tür çalışmalar için öncelikli olarak analize, plana, yenilikçi fikirlere gereksinim olduğunun altını da çizmek isteriz. Özellikle çağımız da web yazılım işi ile uğraşacak olan kişiler var ise bu iş için ciddi bir emek sarf etmeleri de gerekiyor. Bunun içinde yenilikçi fikrinizin bir an önce olgunlaşarak yayın hayatı içerisine girmesi de arzu edilen durumların başında yer alıyor. İş fikirleri profesyonel bir şekilde yürütülmesi gerekir.